27 Kasım 2013 Çarşamba

Kırmızı Abiyeler 2014

2014 abiye modelleri, kırmızı abiye, abiye elbis
Bu sene kışkırtıcı seyler denemenin vakti geldi diye düşünüyorum. Kışkırtıcı ve çekici görünmek için ise, kırmızı bir abiye, güzel bir saç, şık ayakkabılar yeterlidir. İşin saç ve ayakkabı kısmı şimdilik kalsın ama Abiye konusunda söylecek bir kaç şeyim var.


Kırmızı abiye modellerini ne kadar seviyorsunuz. Genelde hepiniz davetlerde siyah giyinmeyi seviyorsunuz değil mi? Sebebi herhalde siyah renkli abiyelerin kusurları kapatması. Bence çok yanlış bir fikre kapılıyorsunuz. Siyah abiyeler kusur falan kapatmaz, görünene ne varsa orda karşında durmaktadır işte. Eskiden kilolu hanımların daha çekici olduğu gerçeğini unutmayalım. İnsanı çekici yapan unsur sadece bir algı yanılsamasıdır. Yani siz çekici ve güzelim dediğiniz anda, üzerinizdeki elbiseyi bu şekilde giydiğiniz zaman; Tebrikler!! artık çok çekicisiniz.

Gelelim bu sene kadınlara en çok yakışan kıyafete. Bence kadınlara en çok Kırmızı abiye modelleri yakışıyor. Bu sene bu modellerden fazlasıyla bulabilirsiniz. Özellikle straplez kırmızı abiye modelleri, dantelli abiye modelleri senenin en trend kıyafetleri olacak. Benden şimdilik bu kaa, İleriki yazılarda görüşmek üzere.

http://elbisevitrini.blogspot.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder