4 Kasım 2013 Pazartesi

2014 Abiye Elbise Modelleri Tek Bir Adreste

2014 abiye elbise modelleri, abiye elbise, abiye, elbise modelleri, abiye modelleri
2014 yılının Abiye Modelleri bir çok defile ile şu günlerde tanıtılmaya başlandı. Ben belki az geç kalmış olabilirim ama bir çok farklı model moda severler ile buluşuyor. Benimde işte bu bloğu açma nedenim tam burada devreye giriyor. Bulabildiğim, bu sezona ait ne kadar abie elbise modeli varsa sizin için tek bir adreste toplamak istiyorum. Yani siteye giren birinin başka hiçbir siteye ihtiyacı olmadan tüm abiye modellerine bakıp, merak ettiği markanın abiye modellerine ulaşması için arşiv bir site oluşturma derdindeyim zor ama imkansız değil tabiki.


Biraz izlediğim defilelerden ve bu blogta bu sene nasıl abiye modelleri ile karşılaşacağınızdan bahsedeyim. Benim şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla, siyah hersenin olduğu gibi 2014 yılınında renk olarak modası diyebilirim. Siyah dantelli abiye modelleri, oldukça sıradışı hatta gotik bile diyebilirim. Tim burton filmlerinde ki kahramanları düğünlerde görseydik fena olmazdı bence, düğünlere az biraz heyecan gelirdi. Birde ne kadar çok uzun abiye modeli var bu sene, kıa boylu kadınlar iç çekmesin ama gerçek bu. Uzun sade abiye modelleri 2014 yılında oldukça çok tercih edilecek gibi. Kabarık modeller bu sene oldukça az, çok şükür diyelim birileri sesimizi duydu.

Neyse bana kalsa laf çok uzar ama yarın ne ekleyeceğimi paylaşayım isterseniz, yarın 2014 abiye modelleri ile ilgili geniş bir konu ve fikir açısından beğendiğim bir kaç markanın modelini sizlerle paylaşacağım. Şimdilik bu kadar iyi günler herkese.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder