27 Kasım 2013 Çarşamba

Abiye 2014

2014 abiye elbise modelleri, 2014 abiye modelleri, 2014 kısa abiye modelleri, 2014 uzun abiye modelleri,
2014 Abiye Modelleri ile paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bugün çok güzel bir siteden bahsedeceğim. Özellikle abiye modelleri arayan hanımlar bu siteye kesin girsin diyorum. Sitede binlerce yerli ve yabancı abiye markasının modellerine ulaşabilirsiniz. Sitenin ismi Elbise Vitrini. Genel olarak hiç duymadığınız onlarca marka ve türkiye'de çok tutulan giyim markalarının abiye modellerinin tamamı bu sitede mevcut.


Abiye alışverişine çıkmadan önce hangi mağazada ne satılıyor öğrenmek için bence arada elbise vitrini sitesine girin derim. Ben girip 2014 abiye modelleri ile ilgili çok güzel fotoğraflar ve markalar gördüm. 2014 yılında çok güzel abiye modelleri bizleri bekliyor. Gelelim bu senenin abiye modası ile ilgili ip uçlarına. Straplez abiye modelleri, yaz için özellikle oldukça trend diebilirim. Kırmızı abiyeler, siyah abiyeler senenin en moda renkleri olacak. Yaz ayları zaten canlılık demek sizde. renkli giyinmekten korkmayın derim bu sene.

Uzun abiye modellerinde dantel detaylar ön plana çıkıyor. 2014 yılında bolca dantelli abiye görebiliriz. Düğünlerde bu modelleri giymeniz bence daha sağlıklı. İkinci olarak ise 2014 kısa abiye modelleri. Siyah kısa abiyeler, deri abiye modelleri bu sene partilerin arana kıyafetleri olacak diyebilirim. Parlak kumaşlı bu abiyeler, hem çok çekici hemde çok canlı. Neyse siz bence abiye fotoğraflarına kendiniz bakın benden bu kadar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder