27 Kasım 2013 Çarşamba

Abiye Modelleri 2014

2014 abiye elbise modelleri, 2014 abiye modeller, 2014 abiye modelleri, 2014 kısa abiye modelleri, 2014 uzun abiye modelleri,
Merhaba, davetlerin vazgeçilmez giysisi abiyeler, yeni yıla çok şık seçenekler ile giriyor. Aradığınız abiye modelini, en şık olmak için ihtiyacınız olan modeli ben sizler için araştırdım. İşte 2014 abiye modelleri ile hazırladığım. Partilerde , balolarda, düğünlerde giymeniz gereken en tarz abiye modelleri.


2014 abiye modellerinde, ince ve şık detaylar abiye elbise modelini diğer modellerden ayıran önemli hususlar olmakta. Sade bir abiye modeli kendine güveni temsil ederken, bol süslü ve detayl modeller, vur patlasın eğlenmeye geldik havasını temsil etmekte. Bu sene sade abiye modelleri sevenler için uzun abiye modellerini tavsiye edebilirim. Düz kesim bu abiye modelleri, yaş olarak 30 üstü kadınlara hitap ediyor. Naif ve sade detaylara sahip bu modeller göz yormadan nasıl şık olabilirizin kanıtı aslında. Mesela bu uzun abiye modellerinde, ince taşlı kemerler yerine, kalın kuşaklar bu sene oldukça moda. Kıyafetin renginde olan bu kuşaklar ince dokunuşları ile abiye modeline hayat veriyor diyebilirim.

Kısa abiye modelleri ise, bana göre daha canlı gecelerde ve yaz aylarında giyilmesi gerekli modeller. Peki 2014 kısa abiye modellerini nasıl giymeliyiz. Saç olarak kesinlikle saşları toplamak omuzların açığa çıkması, kısa abiye modellerinde daha uzun ve ince bir görünüm yakalamanızı sağlar. Bu sene siyah kısa abiyeler, kırmızı kısa abiyeler, yeşil kısa abiyeler çok moda. İlerleyen günlerde başka ip uçları ile karşınızda olacağım 2014 abiye modelleri ile ilgili paylaşımlarımda devam edecek. hoşçakalın.

http://www.abiyebudur.com/


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder